Návrh klimatizace ZDARMA? Stačí nás kontaktovat a my přijedeme, zaměříme, zpracujeme Vám bezplatnou a nezávaznou nabídku.
Volejte + 420 723 400 340 nebo pište PRODEJ@KLIMAZOOM.CZ

5 ZÁSAD SPRÁVNÉHO POUŽÍVÁNÍ KLIMATIZACE

Nechat se v parném létě pořádně zchladit je lákavé. Ale náš organismus to nemusí unést.
Na co dbát?

 

  1. Nevytvářejte mezi vnitřní a venkovní teplotou rozdíl větší než 4–7 °C, jinak si zaděláte na pořádnou rýmu. My doporučujeme maximální rozdíl teplot 3–5°C.
  2. Nevystavujte se náhlým, rychlým a častým změnám teplot. Pokud musíte často přecházet mezi prostory s rozdílnou teplotou, zkuste tak dělat s alespoň 20minutovou prodlevou. Teplotní rozdíl by neměl překročit 10 °C.
  3. Nezdržujte se v průvanu – dbejte na to, aby chladný vzduch foukal vždy do prostoru a postupně jej ochlazoval. Nechat se ovívat proudícím vzduchem přímo z klimatizace může být v horku příjemné, vystavujete se však riziku například ústřelu krční páteře.
  4. Servisujte klimatizační jednotky pravidelně, minimálně jednou ročně. Předejdete tvorbě mikrobů, které byste později dýchali.
  5. Klimatizace pohlcuje vzdušnou vlhkost a vám by mohlo nepříjemně vyschnout v krku.

 

 

Poptávkový formulář

Chcete poradit?

Chcete pomoci s výběrem zařízení, nebo dokonce elektřinou? Volejte na číslo 702 055 432, nebo vyplňte náš poptávkový formulář a my se vám rádi ozveme.

Doporučené produkty