Návrh klimatizace ZDARMA? Stačí nás kontaktovat a my přijedeme, zaměříme, zpracujeme Vám bezplatnou a nezávaznou nabídku.
Volejte + 420 723 400 340 nebo pište PRODEJ@KLIMAZOOM.CZ

KLIMATIZACE JAKO TEPELNÉ ČERPADLO

Věděli jste, že klimatizace umí i topit? Dobře… a věděli jste, že umí topit vydatně a levně? Klimatizace totiž může sloužit i jako výkonné tepelné čerpadlo – což u nás zatím ví jen málokdo. Ti, kdož tento trend následovali, mají klimatizaci společně s krbovou vložkou jako hlavní zdroj tepla pro celý rodinný dům.

Když topíte, tak šetříte

Klimatizace umí topit při venkovní teplotě až do –18 °C, proto se řadí mezi tepelná čerpadla. Je však vytápění domu s její pomocí rentabilní? Přece jenom, klimatizaci si hlavně pořizujeme kvůli chlazení vzduchu, nebo ne? – Ne.

Klimatizace dokáže z 1 kW elektrického příkonu vydat až 4 kW tepelného výkonu. Takže za velmi nízké náklady můžete topit v celém domě. U běžného čtyřpokojového domu se pak protopí jen cca 15–20 000 ročně.

Pohráváte si s myšlenkou koupě klimatizace coby tepelného čerpadla?

Pak vám KLIMAZOOM může pomoci získat nižší sazbu elektřiny D56d, díky které je vám elektřina celých 22 hodin denně účtovánadle tzv. nízkého tarifu.

Poptávkový formulář

Chcete poradit?

Chcete pomoci s výběrem zařízení, nebo dokonce elektřinou? Volejte na číslo 702 055 432, nebo vyplňte náš poptávkový formulář a my se vám rádi ozveme.

Doporučené produkty