Návrh klimatizace ZDARMA? Stačí nás kontaktovat a my přijedeme, zaměříme, zpracujeme Vám bezplatnou a nezávaznou nabídku.
Volejte + 420 723 400 340 nebo pište PRODEJ@KLIMAZOOM.CZ

ODBORNÁ RADA ZDARMA

Neváhejte zavolat nám o radu. Poskytujeme odborné a bezplatné poradenství v celé oblasti klimatizací. Náš technik vám milerád pomůže vybrat vhodnou jednotku, poradí s umístěním i používáním.

 

Nestudujte hromady technických specifikací. Zajímejte se o to, jak zvýšit svůj komfort, ne vzdělání v oboru klimatizací – na to máte nás.

 


 

Po více než 8 letech praxe v oboru máme mnoho zkušeností, ozvěte se nám a my zdarma:

 

Přijedeme – domů, do firmy zkrátka tam, kde se bude klimatizace instalovat a projdeme s Vámi prostory, které chcete klimatizavat.

Pomůžeme s výběrem vhodné jednotky, objasníme odborné pojmy, shrneme výhody a nevýhody, vysvětlíme jednotlivé parametry, doporučíme optimální řešení pro dané prostory.

Osobně probereme Vaše požadavky na realizaci. Střízlivě odhadneme nároky a rizika, která mohou konkrétní řešení provázet.

Na základě všech potřebných informací Vám zpracujeme bezplatný a nezávazný návrh řešení včetně kalkulace.

 

 

 

Poptávkový formulář

Chcete poradit?

Chcete pomoci s výběrem zařízení, nebo dokonce elektřinou? Volejte na číslo 702 055 432, nebo vyplňte náš poptávkový formulář a my se vám rádi ozveme.

Doporučené produkty