Naše služby

Navržení a poradenství

Navržení a poradenství

Dobré klima se musí dobře promyslet. Aby vše fungovalo, jak má a jak si přejete, zdarma přijedeme a navrhneme možná řešení včetně kalkulace, která vás k ničemu nezavazuje.

Více informací
Rychlá montáž

Rychlá montáž

Jak si řeknete – tak bude. Klimatizaci namontujeme kdekoliv v České republice a ve zvoleném termínu. Naši technici jsou lety praxe zkušení a zruční, ke své práci používají výhradně profesionální nářadí HILTI.

Více informací
Doživotní servis

Doživotní servis

O vaše klimatizace budeme pečovat v záruce i po ní. Náš servis je komplexní: od doplňování chladiva po likvidaci starých kusů. A protože nejlepším receptem na dlouhou životnost je právě servis doporučujeme jej provádět jednou ročně.

Více informací

Proč využít našich služeb?

Jsme menší firma, kde o sobě všichni navzájem víme a kde nemáme prostor, kam by se nám mohla ztrácet zodpovědnost nebo termíny. Zároveň se takto můžeme zákazníkovi co nejlépe přizpůsobit a poskytnout mu plný servis. Naše práce vás proto stojí méně, i přesto, že nejsme „laciní“.

Všichni členové našeho týmu se v oboru pohybují už řadu let, založení KLIMAZOOM s.r.o. se tak v jednu chvíli stalo přirozeným krokem k zúročení našeho know-how a nadšení pro technologie tohoto druhu.

Nyní, v roce 2024, již zkušenosti sbíráme déle než 14 let a klientská základna, o kterou pečujeme, dorůstá úctyhodných rozměrů. Díky záštitě velké společnosti se navíc můžeme s nadšením a jistotou pouštět i do velkých projektů.

Klimatizace, které nabízíme, umí chladit, topit a zároveň i vzduch čistit. Díky svému modernímu designu se mohou stát součástí každého interiéru. Stále se však musí pečlivě vybrat typ zařízení a způsob montáže. Proto KLIMAZOOM začíná u bezplatného, odborného poradenství, které zajistí maximálně efektivní řešení projektu a zákazníkovu spokojenost.

Specializujeme se na klimatizační jednotky značek:

Návrh klimatizace zdarma

Napište si nebo zavolejte o profesionální návrh klimatizace zcela zdarma.

Spokojení klienti

Brno
AVE
Decathlon
Lesy ČR
ČD
Ústavní soud
Centrum mikulov
Mobil pohotovost
Kuhn Gruppe
Kružík
NAVOS
GUMOTEX