Návrh klimatizace ZDARMA? Stačí nás kontaktovat a my přijedeme, zaměříme, zpracujeme Vám bezplatnou a nezávaznou nabídku.
Volejte + 420 723 400 340 nebo pište PRODEJ@KLIMAZOOM.CZ

SLUŽBY

Klimatizace, které nabízíme, umí chladit, topit a zároveň i čistit vzduch. Díky svému modernímu designu se mohou stát součástí každého interiéru.

Stále se však musí pečlivě vybrat typzařízení a způsob montáže. Proto KLIMAZOOM začíná u bezplatného, odborného poradenství, které zajistí maximálně efektivní řešení projektu a zákazníkovu spokojenost.

Specializujeme se na klimatizační jednotky značky LG, SINCLAIR, GREE, PANASONIC, TOSHIBA a CARRIER.

Navržení a poradenství

Dobré klima se musí dobře promyslet. Aby vše fungovalo, jak má a jak si přejete, zdarma přijedeme a navrhneme možná řešení včetně kalkulace, která vás k ničemu nezavazuje.

Rychlá  montáž

Jak si řeknete – tak bude. Klimatizaci namontujeme kdekoliv v České republice a ve zvoleném termínu. Naši technici jsou lety praxe zkušení a zruční, ke své práci používají výhradně profesionální nářadí HILTI.

Doživotní servis

O vaše klimatizace budeme pečovat v záruce i po ní. Náš servis je komplexní: od doplňování chladiva po likvidaci starých kusů. A protože nejlepším receptem na dlouhou životnost je právě servis doporučujeme jej provádět jednou ročně.

CHCI NÁVRH ZDARMA

Návrh klimatizace ZDARMA

Napište si nebo zavolejte o profesionální návrh klimatizace zcela zdarma.

Doporučené produkty