Návrh klimatizace ZDARMA? Stačí nás kontaktovat a my přijedeme, zaměříme, zpracujeme Vám bezplatnou a nezávaznou nabídku.
Volejte + 420 723 400 340 nebo pište PRODEJ@KLIMAZOOM.CZ

Montáž klimatizace

V této fázi už jde do tuhého, záleží na každém centimetru i pohybu. Byť máme léta praxe, přistupujeme ke každé montáži jako k operaci plic.

 

Disponujeme:

 

• Zručností a smyslem pro technickou preciznost
• profesionálním nářadím a vybavením
• časovou flexibilitou a trpělivostí

Profesionální montážní tým

• Všichni technici v našem týmu jsou vyškolení profesionálové, kteří se dále vzdělávají a pravidelně
• K instalaci přistupujeme zodpovědněa se zápalem, jako bychom montovali u sebe doma
• Máme tolik zkušeností a rozvahy, že nás jen tak nějaká nečekaná situacenevyvede z míry

Profesionální nářadí

Pracujeme výhradně s profesionálním nářadím značky HILTI. Stejně tak i montážní materiál je kompletně certifikovaný a tedy splňující veškeré požadované normy. Zdá se to jako drobnost, ale rozdíl v kvalitě odvedené práce je velmi znát.

Délka montáže

Čas, kterýsi montáž vyžádá, se logicky odvíjí od počtu instalovaných klimatizací. Pokud se jedná o 1-3 klimatizace, trvá celá akce zpravidla jeden pracovní den. Jde-li o složitou záležitost, je vždy její časové rozvržení na domluvě se zákazníkem, abychom mu nijak výrazně nepřekáželi.

Průběh montáže

Každá montáž začíná opakovaným prodiskutováním jejího technického provedení se zákazníkem. Veškerá špinavá práce (vrtání a jakýkoliv zásah do interiéru) je ihned uklizena, aby nedocházelo k roznášení nečistot.

Zákazník má neustálý přehled o tom, jak se celková montáž vyvíjí. Pokud v průběhu montáže nastane problém, je obratem se zákazníkem projednán, včetně návrhu jiného řešení k odsouhlasení.

Po úspěšném dokončení montáže, je zákazník s půlhodinovým předstihem informován, aby se mohl připravit na předání zakázky.Jakmile je montáž dokončena prochází systém také kompletním testováním všech funkcí. V průběhu zkušební doby je pak zákazník plně zaškolen.

CHCI NÁVRH ZDARMA

Návrh klimatizace ZDARMA

Napište si nebo zavolejte o profesionální návrh klimatizace zcela zdarma.

Doporučené produkty